Dolar : Alış : 3.9170 / Satış : 3.9241
Euro : Alış : 4.6375 / Satış : 4.6459
HAVA DURUMU
hava durumu

Aydın

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 10 Kategoride 498 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇÖZÜM BAŞKAN TOYRAN’DAN

05 Ekim 2016 - 472 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel Haber»ÇÖZÜM BAŞKAN TOYRAN’DAN
ÇÖZÜM BAŞKAN TOYRAN’DAN
  • SÖKE OTOGAR ESNAFININ YER SORUNUNA ÇÖZÜM BAŞKAN TOYRAN’DAN
  • Sökeli Şoför Esnafı; “Yetkisinde olmadığı halde bize sahip çıkan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran oldu”

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran otogar esnafı ile bir araya geldi. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Toyran, şoför esnaflarının otogar arkasına yapılacak proje nedeniyle yaşayacaklarını dile getirdiği park yeri sorununa çare buldu.

Santral Garaj içinde minibüs kooperatiflerinin yöneticileri ve şoför esnaflarla bir araya gelerek uzun uzun sohbet eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Biz halka rağmen hizmet etmeye değil, halkımız ile birlikte yönetmek için göreve geldik. İlçemizin sorun ve sıkıntılarımızın birlikte aşacağız” dedi.

Söke Birlik Kooperatifi Başkan ikinci Başkanı Osman Yıldız; “Başkanımız Süleyman Toyran yetki dahilinde olmadığı halde dile getirdiğimiz sıkıntıya yardımcı oldu, çözüm buldu. Başkanımız Süleyman Toyran’a bu nedenle çok teşekkür ediyoruz. Otogar Büyükşehir Belediyesi’nin yetkisinde olmasına rağmen Aydın Büyükşehri Belediyesi şoför esnafına sahip çıkmadı. Şoförler Odası Başkanımızın desteği ile Söke Belediye Başkanımız ile görüşme sağladık. Otogar Söke Belediyesi’nin yetkisinde olmadığı halde bize sahip çıkan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran oldu. Bir gün önce kooperatif başkanları olarak makamında bizleri kabul eden Başkanımız, biz esnafları otogarda da ziyaret ederek çok mutlu etti. Çayımızı içti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Söke Birlik Kooperatifi Başkanı Ahmet Sönmez; “Sağ olsun Söke Belediye Başkanımız geldi, bizlere yardımcı oldu. Sorun çözüldü, çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika